اکسیر عشق

اکسیر عشق

امروز ماه گرد ازدواج من هست. ازدواج ما که پس از ۸ اردیبهشت تبدیل به من شد. از ابتدا تا کنون فقط دعا می کنم که جوون های دیگه هم سر عقل بیان و هرچه زودتر لباس خودشون رو بپوشن. آخه تا کِی می خواید لخت بگردید بیچاره ها؟ «هنّ لباسٌ لکم و أنتم لباسٌ لهنّ»

متأسفانه به صورت برنامه ریزی نشده ای، امروز من دچار یک گلودرد و بی حالی خفیف بودم که حتماً خیریتی در اون هست و من از این وضع گله نمی کنم. ناگفتنی نماند که مسائل خانوادگی ناگفتنی هست. برای همینه که این چیزنبشته‌ها هم به تدریج مثل لباسی که برای بار اول شسته میشه آب میرن. ولی الحمدلله همه چیز خیر هست. خیری که من آرزوش رو برای همه ی جوون ها و نوجوون ها دارم.

قدر ازدواج رو اکثر مردم نمی دونن. چه کسایی که اهلی شدن و چه کسایی که هنوز به مقام عظیم الشأن تأهل نرسیدن. ولی چیزی که هست اینه که حتی کسایی هم که قبلش می دونن چیز خوبیه، بعدش به تدریج با برکات فراوون اون مواجه میشن که ممکنه شگفت زدشون بکنه. قصد دارم که إن شاءالله در باب مطلع عشق مطالبی رو توی انقلاب مستمر اسلامی منتشر کنم تا نوجوون ها و جوون ها بخونن و سعی کنن به دردشون بخوره. مطالب قطعاً خیلی مفید و گهربار هست. ولی هرکس به میزان سعادتش ازشون استفاده می کنه 😉

گویند روی سرخ تو سعدی چه زرد کرد؟

اکسیر عشق بر مسم افتاد و زر شدم

سیّد محمّد معین میرقادری

۸ خرداد ۹۵

همین دور و برا

5 دیدگاه برای «اکسیر عشق»

 1. استاد کائنات کاین خانه را بساخت
  .
  مقصودش عشق بود ، جهان را بهانه ساخت
  چکیده سخن عارفان و اندیشمندان برجسته عالم رساندن مفهوم همین کلمه به مخاطبان است…
  عــــشــــق…
  ❤️
  به شکلی که خالی بودن از عشق رو با مرگ یکی دونستند.

  کسی کز عشق خالی شد فسردست
  کرش صد جان بود بیعشق مردست
  .
  و به حدی این موضوع جدی عنوان شده که هرطوری هست این حس ارزشمند رو باید در خود زنده نگه داشت…
  مشو چون خر بخورد و خواب خرسند
  اگر خود گربه باشد دل در و بند
  و البته همین عشق ساده ، ابتدایی و حتی عشق به یه موجود زنده حتی یه گربه میتونه پله ای باشه به درک مفهوم کلی جریان عشق در عالم.
  .
  شنیدم عاشقی را بود مستی
  و از آنجا خاست اول بت‌پرستی
  همان گبران که بر آتش نشستند
  ز عشق آفتاب آتش پرستند
  میل به خوبی ، رشد ، تکامل زیبایی درست از هیمنجا شروع میشه و واقعا نیازی به اقرار زبانی یا وانمود کردن به خوبی نیست… به عبارتی:
  .
  هر آنکس عاشق خوبان مهروست
  بداند یا نداند عاشق اوست!!!!! ❤️
  .
  حلقه گمشده امروز دنیا ، آرامش و آسایش در کشت و کشتار و جنگ و پول و قدرت قابل دستیابی نیست… به نظر میرسه جایی خارج از مفاهیم مادی،باید در جریان عشق به دنبال آرامش گشت…
  .
  با آرزوی موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.